Przystań Wodna "Głębokie", umiejscowiona jest na kąpielisku miejskim nad jeziorem Głębokie. W okresie wakacyjnym (od połowy czerwca do początku września), wejście na kąpielisko jest niestety odpłatne. W pozostałym okresie nie jest pobierana opłata. Nasza baza otwarta jest generalnie w sezonie wakacyjnym, jednak jeśli pogoda będzie mocno dopisywała, będziemy starali się otwierać na dłuższy termin.

Do Waszej dyspozycji są kajaki, deski SUP i rowery wodne.

Godziny otwarcia Przystani, Sezon letni od 15 czerwca do 31 sierpnia. Uwaga - płatne wejście na kąpielisko miejskie (taka jest polityka miasta Szczecin):

  • Poniedziałek - piątek, 15:00-19:30 (w super gorące i słoneczne dni otwieram często wcześniej, sprzęt zdajemy w godzinach 19:15-19:30)
  • Sobota - niedziela i święta, 11:00-19:30 (sprzęt zdajemy w godzinach 19:15-19:30)

Godziny otwarcia Przystani po sezonie letnim maj, czerwiec do 14 i wrzesień). Otwieram tylko w ciepłe i słoneczne dni, podczas których prowadzę przygotowania do otwarcia/zamknięcia sezonu:

  • Poniedziałek - piątek, 16:00-18:30/19:00 (w super gorące i słoneczne dni otwieram często wcześniej, sprzęt zdajemy w godzinach 18:30/19:00)
  • Sobota - niedziela i święta, 13:00-18:30/19:00 (sprzęt zdajemy w godzinach 18:30/19:00)

W przypadku złych warunków atmosferycznych, zachmurzenia, prognozowanych opadów deszczu i burz, prognozowanych bardzo silnych wiatrów, wypożyczalnia jest  zamknięta. Na naszym koncie  Facebook, będziemy umieszczać na bieżąco informacje – warto zerknąć aby np. nie trafić na dzień zamknięty. Pamiętaj aby zabrać ze sobą dokument tożsamości, lub zainstalować aplikację mObywatel, gdzie można dodać dokumenty.


Chcesz mieć pewność dostępności sprzętu wodnego - zarezerwuj go w promocyjnej cenie. Dwugodzinne pakiety czekają na Ciebie !!

Oferta ważna do 1 września 2023, do 14 czerwca 2024 roku, w wybrane dni tygodnia - w ciepłe i słoneczne dni, gdy jesteśmy w Szczecinie, nie realizując innych zleceń, o czym informujemy na naszym Facebook.

OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH, NAUKI PŁYWANIA SUP-ami, WSPÓLNE REJSY Z INSTRUKTOREM, EVENTY NA GŁĘBOKIM ...

Przystań wodna Jezioro Głębokie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
google-site-verification=wfg-IFG4CmpIEcTo1nzg7FuqAapBTdLHliELEKxesqo
Sklep internetowy Shoper.pl