Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i propozycjami, zapraszamy do polubienia naszych Fanpage na Facebooku. Ze względu na różnorodność naszych działań, mamy strony dedykowane:Kajaki Szczecin - Główny fanpage kajakowy, wydarzenia, aktualności, ciekawe materiały ... po prostu wszystko co kajakowe w naszej ofercie.

Miejskie Wycieczki Kajakowe Szczecińska Wenecja - fanpage poświęcony naszemu produktowi turystycznemu - wycieczkom po Szczecinie z przewodnikiem.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego na kąpielisku Głębokie - fanpage dedykowany naszej stacjonarnej wypożyczalni kajaków i rowerów wodnych na kąpielisku miejskim "Głębokie". Zawsze informujemy, czy wypożyczalna jest otwarta, czy też zamknięta w danym dniu. Posiadamy dedykowaną stronę  www.kajakiglebokie.pl .

Wyprawy z Wikingiem - strona dedykowana wyprawom pieszym i nie tylko, organizowanych po szlakach turystycznych Województwa Zachodniopomorskiego. Wyprawy odbywają się od października do kwietnia i prowadzone są przez Roberta Filipskiego jak i Przyjaciół.

Szlaki Pomorza Zachodniego - fanpage poświęcony głównie naszym pracom znakarskim i projektowym na znakowanych szlakach turystycznych Województwa Zachodniopomorskiego i nie tylko. Posiadamy dedykowaną stronę www.wedrujznami.pl , na której znajdziesz kilka tysięcy kilometrów, opisanych szlaków turystycznych.

Sklep Turystyczny Szczecin - no i strona naszego Internetowego Sklepu Turystycznego. Tutaj znajdziesz różnorodny sprzęt, przydatny przy uprawianiu turystyki pieszej, górskiej, motorowej, kajakowej ..... Posiadamy dedykowaną stronę sklepu www.skladnicaturystyczna.pl oraz sklep na Allegro


Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
google-site-verification=wfg-IFG4CmpIEcTo1nzg7FuqAapBTdLHliELEKxesqo
Sklep internetowy Shoper.pl