Naszą pracę docenili uczestnicy wycieczek, spływów i imprez, dzięki którym w II Plebiscycie „Zachodniopomorskie Perły w Koronie 2010″, pod patronatem Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, zajęliśmy ósme miejsce na 32 imprezy cykliczne/atrakcje, otrzymując 1474 głosy internautów. Byliśmy jedyną szczecińską atrakcją/imprezą która zakwalifikowała się do miana Pereł.

Wiking Turystyka Sp. z.o.o. z pomysłem "Miejskich Wycieczek Kajakowych Szczecińska Wenecja", znalazła się wśród 20 szczecińskich firm pierwszej edycji (10 świadczących usługi) promujących miasto, która ma prawo korzystać z nowej, prestiżowej marki miejskiej "Zrobione w Szczecinie". I to już w pierwszej edycji konkursu !! A rywalizujących firm było 59 :) . Czujemy się docenieni przez władze miasta. Certyfikaty wręczał Michał Przepiera, Zastępca Prezydenta Miasta Szczecin. Z radością informujemy naszych wycieczkowiczów, gdyż to wyróżnienie jest dzięki Waszej obecności na wycieczkach.

POZOSTAŁE WYRÓŻNIENIA WIKINGA SZCZECIN

  • II i III miejsce za organizację najlepszej imprezy na orientację przyznawaną przez Komisję Imprez na Orientację Zarządu Głównego PTTK.
  • IV i VI miejsce za najlepszy etap w imprezach na orientację przyznawaną przez Komisję Imprez na Orientację Zarządu Głównego PTTK.
  • Dyplom za organizację imprez w ramach szczecińskich obchodów Dni Odry 2010.
  • List gratulacyjny Zarządu Głównego PTTK.
  • List gratulacyjny Prezydenta Miasta Szczecin.
  • Medal okolicznościowy z okazji 50-lecia Komisji Imprez na Orientację ZG PTTK.
  • Odznaka brązowa PTTK „Za Zasługi w Pracy z Młodzieżą”

Masz pytania ? Zadzwoń 501036860 w godz. 10:00-18:00, lub napisz e-mail biuro@kajaki.szczecin.pl .


 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
google-site-verification=wfg-IFG4CmpIEcTo1nzg7FuqAapBTdLHliELEKxesqo
Sklep internetowy Shoper.pl