RZEKA INA - MOBILNE PUNKTY WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW


Chcesz zorganizować wycieczkę lub spływ dla swojej firmy, grupy znajomych, dla organizowanego eventu - przejdź do wstępnych rezerwacji "DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH".


W określonych dniach, podanych na naszej stronie, przyjeżdżamy z kajakami na wybrany akwen. Każdy może zarezerwować kajak i ponieść tylko zryczałtowane koszty wypożyczenia sprzętu. Jest to idealna forma skorzystania z oferty, gdy nie posiadamy większej grupy. Punkty działają przy minimum 5 opłaconych kajakach.

Aby umożliwić Wam poznawanie uroków meandrującej rzeki Iny, będziemy prowadzili specjalnie dla Was Mobilne Punkty Wypożyczania Kajaków. Już nie musicie martwić się o koszty transportu ! Zrobimy to za Was, zbierzemy chętnych, przyjedziemy na miejsce zbiórki i wypożyczymy kajaki. Rzeka na odcinku Sowno - Goleniów, jest rzeką z małą ilością przeszkód stałych, jednak bobry czuwają i wiatr wieje, więc na pewno trafimy na jakieś zwalone drzewka. Do Waszej dyspozycji są kajaki dwuosobowe (tylko 1-2 jedynki) oraz kajaki rodzinne 2+dziecko (max. do 6/7 lat). Atutem naszej wypożyczalni, jest spływanie indywidualne, swoim tempem i w gronie swoich znajomych. Ważne, aby w określonych godzinach dotrzeć na start i metę spływu. Dojazd w zakresie własnym. Z punktów końcowych, nie gwarantujemy transportu uczestników,

W naszej ofercie umieszczonej niżej, proponujemy konkretne dni działania mobilnych punktów wypożyczania. Proponujemy:

  1. Odcinek STARGARD-LUBOWO-POCZERNIN-SOWNO. Trasa o długości około 21 km
  2. Odcinek SOWNO-BĄCZNIK-GOLENIÓW, czyli szlak kajakowy "Meandry Iny". Trasa o długości około 20 km
  3. Odcinek BĄCZNIK-GOLENIÓW, czyli Spacerki po Inie o długości około 10 km

Poniżej wszystkie oferty spływów indywidualnych w ramach mobilnych punktów wypożyczania kajaków,  oraz szczegółowe informacje. W miarę zainteresowania, dodajemy kolejne terminy.


Masz pytania ? Zadzwoń 501036860 w godz. 10:00-18:00, lub napisz e-mail biuro@kajaki.szczecin.pl


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
google-site-verification=wfg-IFG4CmpIEcTo1nzg7FuqAapBTdLHliELEKxesqo
Sklep internetowy Shoper.pl