MIEJSKIE WYCIECZKI KAJAKOWE SZCZECIŃSKA WENECJA

KAJAKIEM PO SZCZECINIE - około 4 godzin.

KAJAKOWY SPACEREK około 2,5-3 godzin

W pierwszej edycji konkursu miejskiego w 2018 roku, otrzymaliśmy miejską markę „ZROBIONE W SZCZECINIE”. Marka przyznawana jest przez Gminę Miasto Szczecin oryginalnym szczecińskim produktom lub usługom, wyróżniającym się wysoką jakością oraz kreującym pozytywny wizerunek miasta Szczecin.


Serdecznie zapraszamy do wspólnego zwiedzania Szczecina kajakiem, w towarzystwie naszego przewodnika. Płyniemy spokojnym tempem, zaś przewodnik opowie o mijanych obiektach w tym, o obowiązkowych „wizytówkach” Szczecina: Szczecińskiej Wenecji, Wałach Chrobrego, Zamku Książąt Pomorskich, Dźwigozaurach. Listę uzupełnia ciąg nadodrzańskiej, historycznej zabudowy oraz historia i legendy miasta. Po prostu „Szczecin w pigułce”.

W wycieczce może wziąć udział każda chętna osoba, bez względu na wiek. Trasa przygotowana jest typowo dla początkujących uczestników jak i przyjezdnych gości. Osoby niepełnoletnie, uczestniczą w wycieczce pod opieką rodziców (opiekunów prawnych) lub pełnoletnich opiekunów. Uczestnicy wycieczki uczestniczą na własną odpowiedzialność. Organizator dołoży wszelkich starań, aby trasa wycieczki była bezpieczna. Impreza odbywa się bez względu na pogodę, lecz może z jej powodu zostać skrócona lub odwołana w trakcie trwania usługi.

Poniżej zestawienie wszystkich tras kajakowych w Szczecinie. Pod mapą, wszystkie terminy wycieczek oraz szczegółowe informacje. W miarę zainteresowania, dodajemy kolejne terminy. Chcesz zorganizować wycieczkę lub spływ dla swojej firmy, grupy znajomych, dla organizowanego eventu - przejdź do wstępnych rezerwacji "DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH".


Masz pytania ? Zadzwoń 501036860 w godz. 10:00-18:00, lub napisz e-mail biuro@kajaki.szczecin.pl . 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
google-site-verification=wfg-IFG4CmpIEcTo1nzg7FuqAapBTdLHliELEKxesqo
Sklep internetowy Shoper.pl