KOMUNIKAT ODNOŚNIE USŁUG KAJAKOWYCH 2022

2022 - XIII SEZON TURYSTYCZNY WIKINGA SZCZECIN

Jesteśmy z Wami i dzięki Wam już 13 lat.

Sezon kajakowy kończymy 11 września 2022 roku.

Do końca września obsługujemy jedynie grupy zorganizowane - minimalna ilość kajaków 5 sztukNASZA PEŁNA OFERTA KAJAKOWA


WYPOŻYCZALNIA NA KĄPIELISKU GŁĘBOKIE, OTWARTA JEST OD POŁOWY CZERWCA, DO 31.08.2022r.. Dojedziesz do nas autobusami w Niebuszewa, Polic, Dobrej, Tanowa oraz tramwajami z centrum Szczecina. Od połowy czerwca do ostatniego weekendu wakacji, wejście na kąpielisko jest płatne. Szczegóły na www.kajakiglebokie.pl . W sezonie letnim, codziennie informacje na naszym fanpage , czy wypożyczalnia jest czynna, czy zamknięta.


ZWIEDZANIE SZCZECINA Z PRZEWODNIKIEM. Najbardziej popularne wycieczki w formie kajakowego zwiedzania Szczecina z przewodnikiem w opcji krótszego spacerki oraz dłuższej wycieczki. Idealna dla początkujących kajakarzy. Nagrodzona prestiżową marką "Zrobione w Szczecinie" - KUP BILET. OFERTA TYMCZASOWO WSTRZYMANA.


MIEJSKIE TRASY KAJAKOWE PO MIĘDZYODRZU. Wycieczki z naszym pilotem trwają około 5-6 godzin. Płyniemy malowniczymi kanałami Międzyodrza. Początkujący powinni dać sobie radę, jednak trasa ma długość od 10 do 13 km, więc potrzeba trochę siły do wiosłowania. KUP BILET - OFERTA TYMCZASOWO WSTRZYMANA.


MOBILNE PUNKTY WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW, to nic innego jak mobilna wypożyczalnia kajaków. Zbieramy chętnych na spływ indywidualny, w dniach podanych w terminarzu imprez. Nie musisz mieć wielkiej grupy. My zbieramy chętnych za Ciebie.

RZEKA INA - MOBILNY PUNKT WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW - link oferta

Oferujemy:

  1. Mobilny Punkt Wypożyczania Kajaków na odcinku Sowno-Goleniów. Trasa Sowno - Bącznik - Goleniów, około 21 km. Czas spływania od 5 do 6 godzin.
  2. Kajakowe Spacerki po Inie, na odcinku Sowno - Bącznik lub Bącznik - Goleniów. Trasa Bącznik - Goleniów, około 10km. Czas spływania od 3 do 4 godzin.
  3. Mobilny Punkt Wypożyczania Kajaków na odcinku Stargard-Sowno. Trasa Bącznik - Goleniów, około 10km. Czas spływania od 3 do 4 godzin.Trasa Stargard - Lubowo - Poczernin - Sowno, około 21 km. Czas spływania od 5 do 6 godzin.

Należy do najłatwiejszych rzek spływowych w okolicach Szczecina, Goleniowa i Stargardu. Proponujemy spływy po odcinkach od 10  do około 20 km. Czas pokonania trasy około od 4 do 6 godzin - każdy spływa niezależnie i własnym tempem. Na rzece kilka przeszkód, ale właśnie o to chodzi w kajakowej przygodzie. Idealna do nauki spływów kajakowych.  ZAREZERWUJ KAJAK.


JEŚLI MASZ GRUPĘ ZORGANIZOWANĄ, PROWADZISZ KONFERENCJĘ, EVENT - napisz do nas, a przygotujemy dla Was ofertę. Możesz również skorzystać z naszego kalkulatora "DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH" i złożyć wstępną rezerwację. Bazujemy głównie na wyżej podanej ofercie, ale obsłużymy również inne akweny okolic Szczecina. Obsłużyliśmy wiele firm i imprez w tym prestiżowych The Tall Ship Races, Dni Odry, Dni Morza, czy Piknik nad Odrą.

 


BIURO TURYSTYKI KAJAKOWEJ, jest nazwą usług kajakowych na Pomorzu Zachodnim. Naszą misją jest umożliwienie poznawania uroków akwenów Pomorza Zachodniego, jak najszerszej grupie odbiorców i ukazanie turystyki kajakowej, jako bezpiecznej i atrakcyjnej formy aktywnego wypoczynku w różnych jego formach.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w lipcu 2009 roku, jako kontynuację naszych działań kajakowych w stowarzyszeniu. Jako legalnie działająca firma, od powstania postawiliśmy na nasze doświadczenie w turystyce oraz uczciwość w biznesie. Dzięki temu, oferujemy wysoki poziom usługi, po przystępnych cenach. Nie wspieraj nieuczciwej konkurencji.


PONIŻEJ MAPA ON-LINE RÓŻNYCH TRAS WODNYCH (kajaki i miejskie łodzie motorowe) Z OBIEKTAMI I ICH OPISAMI W SZCZECINIE

 


Masz pytania ? Zadzwoń 501036860 w godz. 10:00-18:00, lub napisz e-mail biuro@kajaki.szczecin.pl .


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
google-site-verification=wfg-IFG4CmpIEcTo1nzg7FuqAapBTdLHliELEKxesqo
Sklep internetowy Shoper.pl