Miejskie Wycieczki Kajakowe Szczecińska Wenecja - nagrodzone prestiżową marką "Zrobione w Szczecinie".

TRASA KAJAKIEM PO SZCZECINIE

około 4 godzin

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnego zwiedzania Szczecina kajakiem, w towarzystwie naszego przewodnika. Trasa wycieczki; Wyspa Jaskółcza – Wyspa Grodzka – Wyspa Jaskółcza o długości około 2 kilometrów. Płyniemy spokojnym tempem, zaś przewodnik opowie o mijanych obiektach oraz wybranych elementach historii miasta Szczecin. Można powiedzieć, że jest to Szczecin w pigułce. Informacje na bieżąco, na podanej wyżej stronie oraz na naszych kajakowych fanpage - GŁÓWNY FANPAGE KAJAKOWY oraz Szczecińskiej Wenecji .


Chcesz zorganizować wycieczkę lub spływ dla swojej firmy, grupy znajomych, dla organizowanego eventu - przejdź do wstępnych rezerwacji "DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH".


W wycieczce może wziąć udział każda chętna osoba, bez względu na wiek. Trasa przygotowana jest typowo dla początkujących uczestników jak i przyjezdnych gości.. Osoby niepełnoletnie, uczestniczą w wycieczce pod opieką rodziców (opiekunów prawnych) lub pełnoletnich opiekunów. Uczestnicy wycieczki uczestniczą na własną odpowiedzialność. Organizator dołoży wszelkich starań, aby trasa wycieczki była bezpieczna. Impreza odbywa się bez względu na pogodę, lecz może z jej powodu zostać skrócona lub odwołana w trakcie trwania usługi.

Wycieczka odbywa się przy minimum 10 osobach. Poniżej wszystkie terminy wycieczek oraz szczegółowe informacje.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl