23.11.2019, Międzyzdroje Wolin, 29 Wyprawa z Wikingiem

Dostępność: Duża ilość
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Wyprawa jest prowadzona przez naszego pilota i przewodnika Roberta Filipskiego, który jest pomysłodawcą i realizatorem projektu "Wyprawy z Wikingiem w Nieznane" oraz odznaki turystyczo - krajoznawczej o tej samej nazwie.


 

Długo się mobilizowałem na tą wędrówkę. Jednak kiedyś trzeba. Tym razem trasa Wolin - Międzyzdroje, niebieskim szlakiem pieszym "Nad Zalewem Szczecińskim" oraz Szlakiem Jakubowym. Niestety skrócona abyśmy się wyrobili na powrót i nie mieli w nogach ponad 30 km.

Spotkamy się na dworcu PKP Szczecin Główny o godzinie 5:55 przy informacji turystycznej (stary budynek). Jedziemy pociągiem TLK o godzinie 6:20 - UWAGA, tutaj bilety kupujemy sami. Powrót pociągiem Regio z Wolina 16:21, lub planowany 18:17 - UWAGA, bilety kupujemy w Wolinie lub u konduktora w promocji TY i raz, dwa, trzy.

Startujemy w Międzyzdrojach PKP - przyjazd o godzinie 7:45 i taka godzina zbiórki samodzielnie dojeżdżających. Cała trasa wędrówki bazuje na niebieskim szlaku pieszym oraz Szlaku Jakubowym. Po drodze wyrzutnie V3, Jezioro Turkusowe, Dąb Wolinian, punkty widokowe, Woliński Park Narodowy, UWAGA, po drodze jest najlepsza piekarnia w regionie - tu możemy się zaopatrzyć w super pieczywko. Stąd szybki marsz przez Wolin do stacji PKP. Trasa pokonywana jest w tempie uśrednionym 4-5km/h (średnia z postojami, sam marsz w tempie od 5 do 6 km/h).

Udział w Wyprawie jest bezpłatny. Pobierana jest jedynie opłata administracyjna w wysokości 2,00 , celem obsługi zgłoszeń oraz zarejestrowanych uczestników Wyprawy, księgowości, informowania SMS.


ZASADY UDZIAŁU W WYPRAWACH Z WIKINGIEM W NIEZNANE, USTANOWIONE PRZEZ PROWADZĄCEGO ROBERTA FILIPSKIEGO:

  1. Wyprawa nie jest usługą turystyczną w świetle obowiązujących przepisów.
  2. Organizatorem formalnym Wypraw, jest Wiking Turystyka Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie.
  3. Wyprawa ma charakter niezorganizowany - to opcja wspólnego pokonania proponowanej przez Prowadzącego trasy.
  4. Każdy wędruje samodzielnie - towarzyszy Prowadzącemu dobrowolnie na proponowanej przez niego trasie. Każdy może w dowolnej chwili odłączyć się i pokonywać trasę samodzielnie, swoim tempem, jak i ją dowolnie zmienić. W tym przypadku, należy powiadomić Prowadzącego o tym fakcie osobiście, lub telefonicznie.
  5. Każdy wędrujący z Prowadzącym, ma świadomość tempa marszu, które podawane jest każdorazowo w Regulaminie Wyprawy. W przypadku nie dotrzymywania tempa marsu, Prowadzący może wykluczyć z Wyprawy, aby zrealizować przygotowany program z pozostałą częścią grupy. 
  6. Każda osoba zgłaszająca się na Wyprawę oświadcza, że zna swoje możliwości fizyczne i zdrowotne, zaś stan zdrowia pozwala jej na uprawianie pieszej lub rowerowej turystyki kwalifikowanej.
  7. Każdy Uczestnik wyprawy ubezpiecza się indywidualnie i sam ponosi koszty związane ze szkodami, które spowodował i nie rości sobie pretensji w przypadku spowodowania jemu szkody przez osoby trzecie, oraz z tytułu nieszczęśliwego wypadku podczas trwania Wprawy wobec Prowadzącego i formalnego Organizatora.
  8. Każdy Uczestnik Wyprawy zabezpiecza się samodzielnie w; jedzenie, napoje, apteczkę, materiały odblaskowe, oświetlenie w przypadku marszu nocnego, bilety na dojazdy oraz bilety wstępu - o ile szczegółowa oferta Wyprawy nie mówi inaczej.
  9. Na Wyprawie obowiązuje polityka prywatności, ogólne warunki uczestnictwa w imprezach turystycznych Wiking Turystyka Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie.

Mam nadzieję, że każdy rozumie moje zasady. Po prostu chcę sobie połazić zimą po szlakach i zapraszam "wspólników", którzy chcą to zrobić w moim tempie.

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
google-site-verification=wfg-IFG4CmpIEcTo1nzg7FuqAapBTdLHliELEKxesqo
Sklep internetowy Shoper.pl